Головна » 2017 » Грудень » 5 » З 27  листопада по 01 грудня  2017 року в  НВК №34 проводився тиждень іноземної мови.
10:06
З 27  листопада по 01 грудня  2017 року в  НВК №34 проводився тиждень іноземної мови.

27 листопада   учні 5-11 класів мали можливість прийняти участь у  виставці  тематичних газет, плакатів, проектів з англійської  мови. Були представлені кращі роботи, виконані протягом  навчального року. Учнівські роботи були розміщені на ІV поверсі старшої школи.

                                              

27.11.2017 вчитель англійськоіі мови Приходько Наталія Миколаіівна провела виховний захід у 2-В класі на тему "Thanksgiving Day". Учні 2 класів взяли участь у конкурсі поробок "Thanksgiving Day". Метою заходу було познайомити учнів з історією і традиціями проведення Дня подяки в англомовних країнах; навчити учнів  використовувати лексичний матеріал в усному мовленні; розширити знання учнів про культуру країни, підвищувати мотивацію молодших школярів до вивчення іноземної мови шляхом ігрових форм навчання.

                   

                  

  

28.11.17  вчитель англійської мови  Голенкова Марина Олексіївна  провела вікторину-гру  "At School" для учнів 6-Б  класу. Під час гри учні показали свою ерудицію, знання англійської мови та згуртованість і вміння працювати в команді. Метою заходу було узагальнити  уміння та навички учнів з вивченого матеріалу про школу та шкільні предмети, виховувати позитивне ставлення до процесу навчання, розвивати інтелектуальні здібності учнів, формувати  позитивне ставлення до вивчення іноземної мови.

                   

29.11.17 вчитель англійської мови  Кіляновська Олександра Георгіївна провела  шоу-вікторину "The Cleverest" для учнів  9-А. Завдання охоплювали вивчений матеріал і учні з цікавістю  їх виконували.  Мета заходу - формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до вивчення іноземних мов

                

01.12.17 вчитель німецької мови Громова Тетяна Віталіївна  організувала квест  під назвою  "ABC-Land" для учнів 6-А. Головною метою проведення такого позакласного заходу було підвищення мотивації серед учнів до вивчення німецької мови в середній школі, розвиток в учнів навичок усного мовлення інтересу до творчості, розвиток логічного мислення та пам'яті.

      01.12.17 вчитель англійської мови  Томенко Лариса Михайлівна  для учнів 5-А  підготувала інтелектуально-логічну гру "Do You Know Your English?". Вчитель  підготувала різні  інтелектуальні  завдання для  команд. Учні із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими.

      Проведення тижня з іноземної мови стало джерелом позитивних емоцій. Мета була досягнута, учні отримали естетичне задоволення, продемонстрували свої знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах.

            Вивчення іноземних мов – процес складний, але багатогранний та цікавий!

Переглядів: 16 | Додав: aSchool34